Yeni haberler

25 Kasım 2014 Salı

Devlet Hastanesinde 3 ay çalışan sahte Doktor Ameliyatlara bile girmiş

    Salı, Kasım 25, 2014   Yorum yokSkandalı duyanlar duyduklarına inanamadı Sahte Doktorun Devlet Hastanesinin Acil Servisinde 3 ay boyunca Doktorluk yaptığı iddia edildi

Skandalı duyanlar duyduklarına inanamadı Sahte Doktorun Devlet Hastanesinin Acil Servisinde 3 ay boyunca Doktorluk yaptığı iddia edildi üstelik bu ilk de değildi Özel bir hastanede ameliyatlara da girdi Ambulanslarda doktorluk yaptı işte bunlarda Fox Haberin ulaştığı kanıtları.


Ali Haktan Y. Bu yalanlarla ve elindeki Sahte Doktor kartıyla Acil Servise özellikle gece nöbetlerinde gidip gelmeye başladı
Sahte Doktor skandalı İstanbul'un Anadolu yakasındaki eğitim ve araştırma hastanesinde yaşandı Ali Haktan Y. Bu yalanlarla ve elindeki Sahte Doktor kartıyla Acil Servise özellikle gece nöbetlerinde gidip gelmeye başladı Doktorlarla arkadaş oldu.

En vahim iddiaysa hamile bir hastaya hiç yapılmaması gereken iğneği yaptırdı.


Foyası sınav sonucu açıklanınca ortaya çıktı çünkü atananlar arasında adı yoktu sırra kadem bastı bu Ali Haktan Y'nin ilk sahtekarlığı değildi Fox Haberin ulaştığı bu kareler bunu net bir şekilde ortaya koydu burası bir özel hastane ameliyata girmeden önce bir cerrahla böyle poz verdi sadece hastanelerde değil Ambulans Doktorluğu da yaptı arabasının aynasına steteskop asmayı ihmal etmedi hatta bir arama kurtarma ekibine Doktor olarak katıldı skandalın ardından Sağlık Bakanlığı soruşturma başlattı Ali Haktan Y'nin kısa bir süre Acil Serviste bulunmasına izin verildiği ama hastalarla ilgilenmediği belirtildi polis şimdi Ali Haktan Y'nin peşinde.

suhulettin hıdır

suhulettin hıdır

Güncel Sağlık Haberlerinden Videolardan oluşan Blogumuz
Ana sayfaya gitmek için tıkla →

Hiç yorum yok :
Write yorum

ÖNERİ VE YORUMLARINIZ

© 2014 deva arayanlar . Designed by Bloggertheme9
Proudly Powered by Blogger .